plakat filmu Zupełnie jak miłość / A Lot Like Love

Zupełnie jak miłość / A Lot Like Love

Kraj produkcji:

Premiera: 13 maja 2005 (świat)

Aktorzy: , , ,

Opis: Potwierdzeniem znanego stwierdzenia, że nie istnieje prawdziwa a zarazem bezinteresowna przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną jest historia...

Opis Zupełnie jak miłość / A Lot Like Love

Potwierdzeniem znanego stwierdzenia, że nie istnieje prawdziwa a zarazem bezinteresowna przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną jest historia głównych bohaterów filmu.

Emily (Amanda Peet) i Olivier (Ashton Kutcher) u progu swojego dorosłego życia przypadkowo poznają się podczas podróży samolotem z Los Angeles do Nowego Jorku. Prowadzona rozmowa w czasie lotu uświadamia im jak wiele ich łączy. Jednak razem z końcem podróży pozornie kończy się ich znajomość. Ponownie spotykają się ze sobą dopiero po siedmiu latach. Przez ten czas zarówno Emily jak i Olivier przeżyli już swoje pierwsze poważne miłości i rozstania a ich kariera zawodowa nabrała szybkiego tempa.

Niewinna znajomość przeistacza się w wielką przyjaźń. Spotkania oraz przyjacielskie rozmowy przeradzają się w rezultacie z niezobowiązującej znajomości w bardzo silne uczucie. Dochodzą do wniosku, że ma ono więcej wspólnego z miłością niż przyjacielskim związkiem, bo tylko prawdziwe zauroczenie jest wstanie przetrwać próbę czasu i cierpliwie czekać na odpowiedni moment.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja