plakat filmu Zimowa opowieść / Winter’s Tale

Zimowa opowieść / Winter’s Tale

Kraj produkcji:

Premiera: 14 lutego 2014 (Polska) 10 lutego 2014 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kiedy młody irlandzki złodziejaszek – Peter Lake (Colin Farrell) w czasie jednego ze swoich włamów w Nowym Jorku, końcem XIX w. , poznaje...

Opis Zimowa opowieść / Winter’s Tale

Kiedy młody irlandzki złodziejaszek – Peter Lake (Colin Farrell) w czasie jednego ze swoich włamów w Nowym Jorku, końcem XIX w. , poznaje prześliczną Beverly (Jessica Brown Findlay) jego podejście do życia diametralnie się zmienia.

Miłość, która połączy go z młodą kobietą, spowoduje głęboką przemianę w życiu mężczyzny, który zapragnie być lepszym człowiekiem. Jednak fabuła filmu nie pozwoli na sielankowe życia u boku ukochanej, ponieważ Beverly umiera. Jak daleko będzie w stanie posunąć się Peter, żeby znów być u boku wybranki swojego serca? Czy uda mu się zmienić bieg wydarzeń i sprawić, aby Beverly wróciła do życia? Zimowa opowieść w reżyserii i wg. scenariusza Akiva Goldsmana to romantyczna opowieść o życiu, śmierci, przemijaniu i ogromnej sile miłości. Która może okazać się silniejsza od czasu, rzeczywistości i tego, co pozornie nieuniknione.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze