plakat filmu Zanim się rozstaniemy / Before We Go

Zanim się rozstaniemy / Before We Go

Kraj produkcji:

Premiera: 12 września 2014 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Brook spóźnia się na ostatni pociąg do Bostonu o 1:30. Zgodnie z maksymą: nieszczęścia chodzą parami; staje się również łupem dla...

Opis Zanim się rozstaniemy / Before We Go

Brook spóźnia się na ostatni pociąg do Bostonu o 1:30. Zgodnie z maksymą: nieszczęścia chodzą parami; staje się również łupem dla kieszonkowców z Nowego Jorku, którzy pod osłoną dworcowego tłoku kradną jej portfel.

W ten oto nieszczęśliwy zbieg okoliczności Brook (Alice Eve) znajduje się w mało komfortowej sytuacji. Nie ma przy sobie pieniędzy, gubi się chodząc po zakamarkach Manhattanu a najbliższe godziny nie wróżą rychłej poprawy sytuacji.

Cytaty
Serce nie sługa. Życie

Jak to możliwe, że najgorsza noc w moim życiu, jest również najlepszą?

Wiesz co jest najciekawsze w hotelowych obrazach?
Rysunki z tyłu.

Niespodziewanie na pomoc kobiecie przychodzi Nick (Chris Evans). Muzyk grający na trąbce na dworcowym peronie (za muzykę do filmu odpowiedzialny był Christopher Westlake). Spędzają razem kilka godzin krążąc po ulicach i czekając na pociąg. Czy czas, który został im dany by spędzili go razem odmieni ich życie?

Film w reżyserii Chrisa Evans to obraz nietypowy jak na amerykańskie kino, zrezygnowano z efektów specjalnych, nadmuchanego romantyzmu. Jest za to naturalnie opowiedziana historia dwójki ludzi, o ich motywacjach i celach życiowych, ale przede wszystkim o szczerym uczuciu miłości. Tylko i aż dwoje ludzi…

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja