plakat filmu Zakochany bez pamięci / Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Zakochany bez pamięci / Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Kraj produkcji:

Premiera: 13 sierpnia 2004

Aktorzy: , , , ,

Opis: Każdy z nas uwielbia powracać do przyjemnych wspomnień, a te przykre raz na zawsze usunąć z pamięci. Fabuła filmu udowadnia widzowi, że...

Opis Zakochany bez pamięci / Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Każdy z nas uwielbia powracać do przyjemnych wspomnień, a te przykre raz na zawsze usunąć z pamięci.

Fabuła filmu udowadnia widzowi, że bez wspomnień nasze życie jest dużo uboższe i wciąż możemy popełniać te same błędy. Joel Barish (Jim Carrey) i Clementine Kruczynski (Kate Winslet) żyją w czasach, w których każdy może poddać się specjalnemu zabiegowi, mającemu na celu usunięcie ze swojej pamięci niechcianych wspomnień, a które wywołują uczucie bólu.

Jeszcze do niedawna wspomniana para tworzyła szczęśliwy związek i niewyobrażalni sobie życia bez siebie a dziś nie chcą się znać. Gdy Joel dowiaduje się, że Clementine wymazała ze swojej pamięci wspomnienia wspólnie spędzonych chwil też postanawia odwiedzić klinikę doktora Mierzwiaka, który specjalizuje w tego rodzaju zabiegach. Jednak mężczyzna szybko uświadamia sobie, że wymazanie wspomnień o Clementinie to pozbycie się z pamięci najpiękniejszych chwil ze swojego życia. Zabieg pozwala mu zrozumieć, że w dalszym ciągu kocha byłą dziewczynę i nie jest wstanie pozbyć się tak cudownych wspomnień o niej.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze