plakat filmu Zakochani w Rzymie / To Rome With Love

Zakochani w Rzymie / To Rome With Love

Kraj produkcji: , ,

Premiera: 24 sierpnia 2012 (Polska) 20 kwietnia 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Komedia w reżyserii i według scenariusza Woody'ego Allena, to kolejna po „O północy w Paryżu” historia miłosna mająca swoje miejsce w...

Opis Zakochani w Rzymie / To Rome With Love

Komedia w reżyserii i według scenariusza Woody’ego Allena, to kolejna po „O północy w Paryżu” historia miłosna mająca swoje miejsce w stolicy europejskiej. Tym razem poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Rzymie z rozlicznymi perypetiami. Gwiazdorska obsada Hollywood, z nominowanymi do Oscara Ellen Page oraz Jessem Eisenbergiem. Oprócz nich europejscy laureaci nagrody Amerykańskiej Akademii Penelope Cruz i Włoch Roberto Benigni.

Prawie dwugodzinny film podzielony został na cztery niezależne części. W dwóch z nich bohaterami są Amerykanie, a w dwóch pozostałych – Włosi. W ten sposób poznajemy historię mieszkańca Rzymu o imieniu Leopoldo, który z dnia na dzień staje się bardzo sławny. Giancarlo – przedsiębiorcę pogrzebowego, który rozwija karierę śpiewaka operowego, dzięki pomocy Jerry’ego, w tej roli sam Woody Allen. Nie zabranie również romansu z przyjaciółką dziewczyny oraz pary zakochanych, która ma nadzieję na lepsze życie w stolicy Włoch. Zakochani w Rzymie zabierze nas w Allenowski magiczny świat filmu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja