plakat filmu Zakochana bez pamięci / La vie d’une autre

Zakochana bez pamięci / La vie d’une autre

Kraj produkcji: , ,

Premiera: 21 września 2012 (Polska) 15 lutego 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Codzienna pogoń za zdobyciem sukcesu zawodowego oraz dobrami materialnymi współczesnego świata sprawia, że nawet nie zauważamy jak...

Opis Zakochana bez pamięci / La vie d’une autre

Codzienna pogoń za zdobyciem sukcesu zawodowego oraz dobrami materialnymi współczesnego świata sprawia, że nawet nie zauważamy jak nieubłagalnie i niedostrzeżenie upływa nam czas. Nie celebrujemy najpiękniejszych chwil życia i natychmiast o nich zapominamy.

Główna bohaterka filmu, Maria budzi się pewnego ranka z rozrzewnieniem wspominając upojną noc z poznanym na swoich urodzinach przystojnym amantem. Nagle uświadamia sobie, że znajduje się w obcym mieszkaniu. Dopiero po chwili do Marii dociera, że od poprzedniego wieczoru, w którym świętowała dwudzieste dziewiąte urodziny upłynęło już ponad dziesięć lat. To nie zły sen ale rzeczywistość, w której główna bohaterka kładąc się spać jako młoda kobieta stojąca u progu swojego awansu zawodowego nagle budzi się jako stateczna kobieta, wychowująca kilkuletniego syna i niespełniona żona w nieudanym związku. Maria zadaje retoryczne pytanie jak mogło tak niepostrzeżenie upłynąć jej aż dziesięć, najcenniejszych i najbardziej twórczych lat życia.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze