plakat filmu Z miłości do… / Song for Marion

Z miłości do… / Song for Marion

Kraj produkcji: ,

Premiera: 18 października 2013 (Polska) 15 września 2012 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Arthur (Terrence Stamp) to człowiek, który widzi wszystko w czarnych barwach. Codzienność przytłacza go i zniechęca, do jakichkolwiek...

Opis Z miłości do… / Song for Marion

Arthur (Terrence Stamp) to człowiek, który widzi wszystko w czarnych barwach. Codzienność przytłacza go i zniechęca, do jakichkolwiek działań, mimo tego, że nie powinien mieć powodu do zmartwień.

Złośliwy, zgorzkniały i niesympatyczny bohater, jest zupełnym przeciwieństwem swojej żony Marion (Vannesa Redgrave), która mimo choroby rozsiewa wokół siebie aure pozytywnych myśli, czerpiąc z życia pełnymi garściami, pomimo przeciwności losu. Kiedy Marion zamierza wziąć udział w niebanalnym musicalu przygotowanym przez osiedlową świetlicę, Arthur nie tylko neguje cały pomysł, ale swoim negatywnym podejściem wpływa na swoją żonę, pomimo tego, że jest ona, jego ogromną miłością. Nadchodzące wydarzenia sprawią jednak, że samotny i zdołowany Arthur zmieni swoje podejście do życia, wpływając nie tylko na Marion, ale również na relacje ze swoim synem oraz całym, swoim otoczeniem. Słodko- gorzka historia jest opowieścią o cierpieniu, które można zmienić i podejściu do życia, które może zmienić wszystko w ludzkim życiu. Scenariusz (inspiracją była historia dziadków) i reżyseria Paul Andrew Williams.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze