plakat filmu Z krwi i kości / De rouille et d’os

Z krwi i kości / De rouille et d’os

Kraj produkcji: ,

Premiera: 8 lutego 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Dla bezdomnego, z pustym portfelem Aliego, zajęcie się wychowaniem pięcioletniego syna, z którym od chwili urodzenia nie miał zbyt dużego...

Opis Z krwi i kości / De rouille et d’os

Dla bezdomnego, z pustym portfelem Aliego, zajęcie się wychowaniem pięcioletniego syna, z którym od chwili urodzenia nie miał zbyt dużego kontaktu będzie ogromnym wyzwaniem.

Samotny rodzic szukając pomocy przenosi się do swojej siostry na południe Francji. Tam udaje mu się znaleźć zatrudnienie w charakterze ochroniarza w nocnym klubie. Uwagę mężczyzny przykuwa piękna ale zarazem niedostępna Stephanie (Marion Cotillard), zajmująca się trenowaniem orek w Marineland. Podczas wywołanej bójki w klubie, Ali (Matthias Schoenaerts) ratuje kobietę z poważnych opresji i pozostawia jej swój numer telefonu, nie żywiąc nadziei, że kiedykolwiek oddzwoni. Mężczyznę zaskakuje nocny telefon od Stephanie… Kobieta po tragicznym wypadku, który miała miejsce w czasie jednego z treningów ze swoimi podopiecznymi jest przykuta do wózka inwalidzkiego. Szuka zrozumienia i prawdziwego przyjaciela.

Na zakręcie życia na jakim się znalazła Stephanie i Ali jedynie prawdziwe wartości takie jak przyjaźń, zaufanie, prawda i odwaga mogą zmienić ich los i zbliżyć do siebie.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze