plakat filmu Grzeczny i Grzeszny / Youth in Revolt

Grzeczny i Grzeszny / Youth in Revolt

Kraj produkcji:

Premiera: 15 Styczeń 2010

Aktorzy: , ,

Opis: Szesnastolatek Nick (Michael Cera) ma dość trudną sytuację rodzinną. Mieszka w rozlatującej się przyczepie z rozchwianymi emocjonalnie...

Opis Grzeczny i Grzeszny / Youth in Revolt

Szesnastolatek Nick (Michael Cera) ma dość trudną sytuację rodzinną. Mieszka w rozlatującej się przyczepie z rozchwianymi emocjonalnie rodzicami, którzy planują rozwód.

Główny bohater każdej nocy śni o swojej wybrance pięknej Sheeni (Portia Doubleday). To dziewczyna jego marzeń, z którą chciałby zainicjować swoje życie seksualne. Jednak na drodze realizacji jego marzeń pojawiają się przeszkody trudne do przejścia. Po pierwsze Sheeni mieszka dość daleko co znacznie utrudnia im kontakty. Po drugie pochodzi z bardzo religijnej rodziny i rodzice chronią ją przed przelotnymi romansami. Nick nie wie co robić. Wybrnąć z tak trudnej sytuacji pomaga mu drugie alter ego. Ta bardziej demoniczna strona umysłu Nicka podpowiada mu ‚dobre rady’.

Amerykańska komedia na podstawie powieści C.D. Payne „Youth in Revolt: the Adventures of Nick Twisp”. Reżyseria Miguel Arteta, scenariusz Gustin Nash.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze