plakat filmu Wyznania zakupoholiczki / Confessions of a Shopaholic

Wyznania zakupoholiczki / Confessions of a Shopaholic

Kraj produkcji:

Premiera: 13 luty 2009 (Polska)

Aktorzy: ,

Opis: W dzisiejszych czasach niektórzy szczęście kojarzą jedynie z upragnionymi zdobyczami materialnymi, za którymi goniąc zapominają o prawdziwych...

Opis Wyznania zakupoholiczki / Confessions of a Shopaholic

W dzisiejszych czasach niektórzy szczęście kojarzą jedynie z upragnionymi zdobyczami materialnymi, za którymi goniąc zapominają o prawdziwych uczuciach.

Jedną z nich jest główna bohaterka filmu, Rebecci Bloomwood, dla której sposobem na szczęśliwe życie stały ciągłe zakupy. Mimo nieaktywnej karty kredytowej, pustce na koncie bankowym i ogromnych długów sen z powiek spędzają jej jedynie myśli o zakupie najmodniejszej bluzki czy kolejnej pary butów. Ścigana przez windykatora długów postanawia podjąć pracę. Marzy o pracy w charakterze dziennikarki poczytnego magazynu modowego. Na przekór losowi otrzymuje szansę pracy w piśmie Successful Savings, które specjalizuje się w finansach a którego naczelnym redaktorem jest wyjątkowo przystojny pracoholik. Jednak ta praca jest jedyną szansą na wybrnięcie z kłopotów finansowych.

Czy Rebecca, która dotąd nie przywiązywała żadnej wagi do pieniądza a oszczędzanie jest dla niej pojęciem całkowicie obcym sprawdzi się w nowej pracy i spotka wreszcie na swojej drodze prawdziwe uczucie?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze