plakat filmu Wymarzony / A Case of You

Wymarzony / A Case of You

Kraj produkcji:

Premiera: 21 kwietnia 2013 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Sam (Justing Long) jest zamkniętym w sobie pisarzem, niemal pozbawionym poczucia własnej wartości. Kiedy uświadamia sobie, że jego wymarzoną...

Opis Wymarzony / A Case of You

Sam (Justing Long) jest zamkniętym w sobie pisarzem, niemal pozbawionym poczucia własnej wartości. Kiedy uświadamia sobie, że jego wymarzoną wybranką jest Birdie (Evan Rachel Wood) od razu zakłada, że taki mężczyzna, jak on, nie może mieć u niej szans.

Dlatego też, postanawia wcielić w życie plan, który pozwoli zdobyć mu, wymarzoną kobietę. Wymyśla, więc swoje alter ego, które w pełni dostosowane jest do tego, czego od mężczyzn oczekuje Birdie. Problem pojawia się w momencie, kiedy Birdie zaczyna nalegać na spotkanie ze swoim wymarzonym mężczyzną.

Wymarzony to sympatyczny romansik, lekko opowiadający o relacjach męsko damskich, który potrafi zarówno wzruszyć, jak i rozbawić. Miłosne perypetie bohaterów to wciągająca historia, której zakończenie może nieco zaskoczyć. Spodoba się miłośnikom filmów, którzy lubią szybo się zrelaksować i wtopić w fabułę. Polecamy zarówno młodym jak i starszym kinomanom.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze