plakat filmu Wyjście awaryjne

Wyjście awaryjne

Kraj produkcji:

Premiera: 26 grudnia 1982

Aktorzy: , , ,

Opis: W życiu naczelniczki gminy Pani Kolędowej wiele się zmienia gdy okazuje się, że córka Dorota oczekuje nieślubnego dziecka i na domiar złego...

Opis Wyjście awaryjne

W życiu naczelniczki gminy Pani Kolędowej wiele się zmienia gdy okazuje się, że córka Dorota oczekuje nieślubnego dziecka i na domiar złego nie chce wyjawić kto jest jego ojcem. Kolędowa by nie stracić autorytetu wśród lokalnej społeczności jest wstanie zrobić wszystko by wydać córkę za mąż.

Wpada na szalony pomysł żeby za drobną opłatą „kupić” odpowiedniego narzeczonego. Oczywiście młodzieniec nie może pochodzić z najbliższej okolicy dlatego z misją znalezienia odpowiedniego kandydata wysyła do miasta nierozgarniętego męża.

Kolęda owszem przywozi ze atrakcyjnego młodzieńca ale nie wie, że jest on „z zawodu” drobnym złodziejaszkiem. Dla uwiarygodnienia ogromnej miłości przyszłych małżonków rozpoczyna się misternie zaaranżowana sztuka, której widownią stają się mieszkańcy wioski. Dorota pokazuje się z przyszłym mężem na romantycznych spacerach oraz lokalnych potańcówkach.

Jednak uknuta przez naczelniczkę gminy intryga nie przewidziała, że los może być przekorny i przynieść może nieoczekiwany zwrot akcji

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze