plakat filmu Wszystko o Stevenie / All About Steve

Wszystko o Stevenie / All About Steve

Kraj produkcji:

Premiera: 26 marca 2010 (Polska) 4 września 2009 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Główna bohaterka filmu, Mary (Sandra Bullock) to ekscentryczna singielka zatrudniona w charakterze szaradzistki w lokalnej gazecie. Ambitna i przy...

Opis Wszystko o Stevenie / All About Steve

Główna bohaterka filmu, Mary (Sandra Bullock) to ekscentryczna singielka zatrudniona w charakterze szaradzistki w lokalnej gazecie. Ambitna i przy tym dość inteligenta kobieta zawsze skutecznie dąży do zaplanowanego celu.

Tym razem za najważniejszy cel swoich miłosnych uniesień obrała sobie nieprzystępnego ale wyjątkowo przystojnego operatora kamery telewizji CNN. Tytułowy obiekt jej westchnień, Steve (Bradley Cooper) już po pierwszej randce nie jest skory do romansu z dość żywiołową a przy tym nieprzewidywalną Mary. Czterdziestolatka jednak nie daje za wygraną i za wszelką cenę usiłuje usidlić wybranka swojego serca. Nieodpowiednio odczytując intencje Stevena rusza za nim w podróż po całym kraju mając nadzieję, że wreszcie zniewoli jego serce. Widz nawet nie zdaje sobie sprawy z tego do jakich czynów może posunąć się zdesperowana kobieta w osiągnięciu sukcesu i zrealizowaniu zamierzonego celu. Czaka na niego przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji i przepełniona humorem romantyczna historia w gwiazdorskiej obsadzie.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja