plakat filmu Wszystko albo nic / Všetko alebo nič

Wszystko albo nic / Všetko alebo nič

Kraj produkcji: , ,

Premiera: 3 lutego 2017 (Polska) 24 listopada 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Reżyserka Marta Ferencova w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej Wszystko albo nic w niezwykle ciekawy a zarazem śmieszny sposób...

Opis Wszystko albo nic / Všetko alebo nič

Reżyserka Marta Ferencova w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej Wszystko albo nic w niezwykle ciekawy a zarazem śmieszny sposób przedstawia widzom historię codziennego życia oraz przyjaźni współwłaścicielek małej księgarni. Obie bohaterki to samotne kobiety, które różni wszystko a łączy jedynie wspólny biznes i poszukiwania na swojej drodze prawdziwego uczucia miłości.

Linda w rolę której wcieliła się Tatiana Pauhofova po zakończeniu rozwodem nieudanego związku samotnie zajmuje się wychowaniem córki. Z charakteru to bardzo odpowiedzialna oraz praktyczna osoba, która na zewnątrz doskonale radzi sobie z codziennymi problemami i przeciwnościami losu a wewnątrz marzy o dzieleniu się nimi z ukochanym mężczyzną. Z kolei Vanda zagrana przez Klarę Issova to niezwykle wesoła i pełna spontaniczności oraz szaleństwa kobieta, która wciąż trafia na nieodpowiednich partnerów i która naznaczona jest piętnem nieudanych związków. Kobiety nie tylko prowadzą razem księgarnię ale już od lat łączy je bardzo silna przyjaźń. Obie jak każda kobieta marzą o romantycznej miłości pełnej żaru i uniesień i obie mają inne oczekiwania wobec partnerskiego związku. Gdy na ich drodze pojawia się przebojowo przechodzący przez życie developer James i spokojny Aldar widzowie z góry wiedzą, o którego względy ubiegać się będą bohaterki.

Jednak tak przekorny dla człowieka los przynosi nieoczekiwane niespodzianki a miłość jest nieoczywista. Strzała Amora nie ma z góry zamierzonego celu i trafić może nieoczekiwane osoby!

Na widzów czeka naprawdę dobra rozrywka a co się z tym wiąże mile spędzony razem z bohaterkami czas. W obsadzie filmu znaleźli się obok czeskich i słowackich również polscy, dobrze znani aktorzy. Na ekranie między innymi zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Deląga oraz Bronisława Wrocławskiego.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze