plakat filmu Woda dla słoni / Water for elephants

Woda dla słoni / Water for elephants

Kraj produkcji:

Premiera: 22 kwietnia 2011

Aktorzy: , ,

Opis: Cyrk to nie tylko blichtr świateł sceny ale również codzienne życie i szara rzeczywistość całej trupy począwszy od największych gwiazd...

Opis Woda dla słoni / Water for elephants

Cyrk to nie tylko blichtr świateł sceny ale również codzienne życie i szara rzeczywistość całej trupy począwszy od największych gwiazd cyrkowych a skończywszy na opiekunach zwierząt.

Fabuła filmu przenosi widza do lat trzydziestych ubiegłego wieku kiedy wielki kryzys odbił ogromne piętno na amerykańskim społeczeństwie. Młody Jacob Jankowski po śmierci rodziców nie jest w stanie ukończyć studiów na kierunku weterynaryjnym i zmuszony jest szukać pracy. Przypadkowo na jego drodze pojawia się pociąg będący domem objazdowej grupy cyrkowej. Dzięki swojej wiedzy i umiejętności zostaje zatrudniony w charakterze opiekuna zwierząt i jego zadaniem jest wytresowanie nowo zakupionej słonicy. Niebezpieczne uczucie jakie rodzi się między Jacobem a Marleną, kobietą właściciela cyrku może doprowadzić do ogromnej katastrofy. Jedynie Marlena jedna z największych gwiazd cyrku jest wstanie pohamować nadpobudliwego a przy tym sadystycznego właściciela trupy cyrkowej. Ucieczka kochanków kończy się niepowodzeniem i ich życiu grozi ogromne niebezpieczeństwo.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja