plakat filmu Wiek Adaline / The Age of Adaline

Wiek Adaline / The Age of Adaline

Kraj produkcji: ,

Premiera: 15 maja 2015 (Polska) 8 kwietnia 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Adaline Bowman to piękna blondwłosa 29-latka, która na początku zeszłego wieku pewnej zimowej nocy uległa wypadkowi samochodowemu. Los chciał,...

Opis Wiek Adaline / The Age of Adaline

Adaline Bowman to piękna blondwłosa 29-latka, która na początku zeszłego wieku pewnej zimowej nocy uległa wypadkowi samochodowemu. Los chciał, że od tej chwili dziewczyna przestała się starzeć i jej życie zmieniło się na zawsze.

Wydawać by się mogło, że nowy dar jest spełnieniem marzeń o nieśmiertelności. Jednak z czasem niesie z sobą tragiczne konsekwencje. Adaline (Blake Lively) doświadcza trudnych chwil związanych ze śmiercią oraz starzeniem się swoich najbliższych. Ukrywając się przed władzami, która chce poddać ją eksperymentom, wiedzie tułaczy tryb życia. Stale podróżując, zmienia tożsamość i nie może sobie pozwolić na luksus jakim jest dłuższa znajomość z bliskimi.

Mimo tych trudności kobieta stara się cieszyć z życia, w jej podróży przez XX wiek nie brakuje wrażeń, fantastycznych, kolorowych, niezwykłych momentów. Ale bywają też te bardzo smutne.

Ale każda historia ma swój punkt zwrotny. Adeline poznaje atrakcyjnego mężczyznę. Ellis (Michiel Huisman) zakochuje się w niej do tego stopnia, że ona odwzajemniając jego uczucie rozważa wprowadzić zmiany do swojego nietuzinkowego życia. Czy dla miłości warto wyrzec się nawet nieśmiertelności?

Romantyczna opowieść dla kobiet w reżyserii Lee Toland Krieger, scenariusz J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz. Na koniec warto wspomnieć o narratorze, który opowiadając całą historię o losie kobiety dodaje filmowi magicznej aury.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze