plakat filmu Wiecznie żywy / Warm Bodies

Wiecznie żywy / Warm Bodies

Kraj produkcji:

Premiera: 1 marca 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Nawet w świecie umarłych może narodzić się tak intensywne uczucie miłości, dla którego warto pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody....

Opis Wiecznie żywy / Warm Bodies

Nawet w świecie umarłych może narodzić się tak intensywne uczucie miłości, dla którego warto pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody.

Film opowiada o wyjątkowej miłości w świecie konfliktu toczącego się pomiędzy żywym społeczeństwem a zombi. R (Nicholas Hoult) jest człowiekiem, który egzystuje na pograniczu życia i śmierci. Nie bije jego serce, puls ma niewyczuwalny a jedynym jego ludzkim odruchem są marzenia.

Pewnego dnia w opustoszałych ruinach starego miasta dostrzega żywą dziewczynę Julie (Teresa Palmer), córkę wojskowego, który był odpowiedzialny za eksterminację „żywych trupów” a stał się ich ofiarą. Patrząc na nią nie widzi wroga w postaci żywego człowieka a zjawiskową piękność i jego ciało zaczyna ogarniać niezwykle intensywne uczucie miłości. Serce dziewczyny na widok niezwykle przystojnego R zaczyna mocniej bić. Rodzi się miłość, która w świecie chodzących zombi i żywych ludzi nie prawa w ogóle się pojawić.

Być może to właśnie miłość zakończy trwający już od dawna konflikt jaki toczy się między światem żywych a umarłych?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze