plakat filmu W rytmie hip-hopu / Save The Last Dance

W rytmie hip-hopu / Save The Last Dance

Kraj produkcji:

Premiera: 12 stycznia 2001 (USA), 25 maja 2001, (Polska)

Aktorzy: , , , ,

Opis: Sara (Julia Stiles) to niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Pochodzi z niewielkiego miasteczka. Ale ma bardzo ambitne plany, pragnie zostać...

Opis W rytmie hip-hopu / Save The Last Dance

Sara (Julia Stiles) to niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Pochodzi z niewielkiego miasteczka. Ale ma bardzo ambitne plany, pragnie zostać światowej klasy baletnicą.

Marzenia o byciu gwiazdą taneczną odchodzą na drugi plan gdy jej matka nagle umiera. Sara musi zrezygnować ze wszystkich marzeń. Jej świat ulega wielkiej zmianie, przenosi się na przedmieścia Chicago by zamieszkać z z niemal obcym sobie ojcem (Terry Kinney).

Jako biała dziewczyna w zdominowanej przez czarnych szkole, nie ma łatwego życia. Pocieszeniem dla niej jest przyjaźń z Chenille (Kerry Washington) i ambitnym bratem Derekiem (Sean Patrick Thomas). Pomiędzy Sarą i Derekiem rodzi się uczucie, ale romansu nie może zaakceptować ani ojciec dziewczyny, ani rodzina i środowisko chłopca. Młodzi ludzie stają w oko w oko z największym wyzwaniem swojego życia – jak pozostać wiernym swoim marzeniom na przekór przeciwnościom.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja