plakat filmu W rytmie hip-hopu 2 / Save The Last Dance 2: Stepping Up

W rytmie hip-hopu 2 / Save The Last Dance 2: Stepping Up

Kraj produkcji:

Premiera: 2006-10-10 (Świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Historia tańcem pisana. Sara spełniając swoje marzenia, rozpoczyna studia baletowe w Julliard, czyli awangardowej akademii artystycznej. Sara...

Opis W rytmie hip-hopu 2 / Save The Last Dance 2: Stepping Up

Historia tańcem pisana. Sara spełniając swoje marzenia, rozpoczyna studia baletowe w Julliard, czyli awangardowej akademii artystycznej.

Sara Johnson, w tej rolę wcieliła się Izabella Miko. Ta pochodząca z przedmieść Chicago dziewczyna, rozpoczęła studia w Julliard, celem osiągnięcia swoich marzeń o byciu zawodową baletnicą. W tej elitarnej akademii w Nowym Jorku, Sara musi pokazać sobie i innym, że jest na tyle dobra żeby konkurować z innymi dziewczynami w świecie baletu.

Zamierzam pracować bardzo, bardzo ciężko, żeby być najlepszą.

Monique Delacroix (Jacqueline Bisset), jest zarazem idolką i nauczycielką Sary. Ma ambitne plany co do przyszłej pracy Sary. Chce by jej uczennica należała do najlepszych. Dla Sary staje się drugą matką. Kiedy młoda tancerka poznaje Milesa (Columbus Short), młodego nauczyciela, jej serce zaczyna szybciej bić, zakochuje się w nim. Dziewczyna pod wpływem wykładowcy zaczyna się zastanawiać czy ścieżka którą wybrała jest jej pisana. Czy marzenia warto realizować?

I zdałam sobie sprawę, że przez cały czas starałam się udoskonalać czyjeś kroki… zamiast znaleźć swoje własne.

Reżyseria David Petrarca, scenariusz Kwame Nyanning. Sceny do filmu kręcono w Toronto w Kanadzie. Hasłem promującym było „The best move… is following your heart”. Wciągająca muzyka i dużo tańca w rytmie hip-hopu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja