plakat filmu Uciekająca dziewczyna / See Girl Run

Uciekająca dziewczyna / See Girl Run

Kraj produkcji:

Premiera: 26 września 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Emmie (w tej roli Robin Tunney) przechodzi kryzys, który uświadamia jej, że zasadniczo jej życie nie ma nic wspólnego z tym, o czym marzyła w...

Opis Uciekająca dziewczyna / See Girl Run

Emmie (w tej roli Robin Tunney) przechodzi kryzys, który uświadamia jej, że zasadniczo jej życie nie ma nic wspólnego z tym, o czym marzyła w przeszłości.

Mając trzydzieści lat na karku oraz za sobą niepowodzenia zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej sprawiają, że postanawia zupełnie odmienić swoje życie. Refleksje nad życiem i jego wyborami, przypominają Emmie Jasona (Adam Scott), czyli jej ogromną miłość z młodości. Myśli na jego temat tak mocno motywują główną bohaterkę do zmian w swoim życiu, że postanawia porzucić dotychczasowe życie i wyjechać do swojego rodzinnego miasta w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia marzeń.

Prosta opowieść o straconych złudzeniach oraz potrzebie miłości, idealnie wpisuje się w trend współczesnego kina filozoficznego. Ocena tego, czy wybory Emmie okażą się dla niej odpowiednie, zależy już od widzów. Reżyseria i scenariusz Nate Meyer.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze