plakat filmu Tylko Ciebie chcę / Tengo ganas de ti

Tylko Ciebie chcę / Tengo ganas de ti

Kraj produkcji:

Premiera: 22 czerwca 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Kontynuacja filmowego przeboju „Trzy metry nad niebem” pokazuje dalsze losy przystojnego hiszpana Hache, który po dwóch latach pobytu w...

Opis Tylko Ciebie chcę / Tengo ganas de ti

Kontynuacja filmowego przeboju „Trzy metry nad niebem” pokazuje dalsze losy przystojnego hiszpana Hache, który po dwóch latach pobytu w Londynie znów powraca do Barcelony.

Hache, pomimo upływu czasu w dalszym ciągu nie jest w stanie zapomnieć swojej pierwszej i jego zdaniem jedynej miłości do Babi, która już dawno ułożyła sobie życie i zaręczyła się z innym mężczyzną. Nawet całkowita zmiana środowiska i przebywanie w kręgu nowo poznanych przyjaciół nie pozwala zapomnieć o zadrze w sercu młodzieńca, jaką pozostawiła miłość. Każdą napotkaną kobietę w myślach porównuje do ukochanej Babi i żadna nie odpowiada jego wymaganiom. Jedynie zwariowana Gina, pełna szalonych pomysłów jest w stanie zainteresować Hache, z którą w dość krótkim czasie nawiązuje romans. Jednak związek zostaje wystawiony na z góry przegraną walkę, gdy los niespodziewanie znów krzyżuje drogi życiowe Hache i Babi. Tak ogromnie silne i wręcz zaborcze uczucie jakie ich połączyło jest w stanie przetrwać wszystko i nigdy nie zagasnąć.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze