plakat filmu Twój na zawsze / Remember Me

Twój na zawsze / Remember Me

Kraj produkcji:

Premiera: 2010-03-19 (Polska) , 2010-03-11 (Świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Znany twórca seriali Allen Coulter po raz drugi w swojej pełnometrażowej produkcji. Tym razem w opowieści o szukaniu spokoju i motywacji do...

Opis Twój na zawsze / Remember Me

Znany twórca seriali Allen Coulter po raz drugi w swojej pełnometrażowej produkcji. Tym razem w opowieści o szukaniu spokoju i motywacji do życia.

Po samobójczej śmierci brata, Tyler Hawkins (Robert Pattinson), z którym łączyła go bardzo bliska więź, nie może zaakceptować tego co się stało. Zrywa kontakty praktycznie ze wszystkimi, staje się typowym samotnikiem, buntującym się na cały świat. Obwinia ojca Charles’a, (w tej roli Pierce Brosnan) za samobójstwo brata, i zrywa z nim wszelkie kontakty tak jak z pozostałą rodziną. Pracuje w Nowym Yorku w księgarni zarabia samodzielnie na życie. Uczęszcza do college’u i od tego czasu wciąż wpada w nowe kłopoty.

Gandhi powiedział, że cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia.

Gdyby tego było mało, to pewnej nocy staje się przypadkowym uczestnikiem ulicznej awantury. Zostaje aresztowany przez policjanta Neila Craiga (Chris Cooper) i oskarżony o coś, czego nie zrobił. W porywie gniewu dochodzi między nimi do szarpaniny. Za niesprawiedliwe obarczenie go winą, postanawia zemścić się na policjancie. Wkrótce w osobliwy sposób poznaje i uwodzi Ally (Emilie de Ravin), córkę Neila. Ten przelotny w zamierzeniach flirt z czasem nabiera prawdziwego uczucia. Ally podobnie jak Tyler w swoje przeszłości ma traumatyczna wspomnienia. Kiedy była małym dzieckiem na jej oczach zamordowano matkę. Zakochany w Neil, Tyler poznaje czym jest spokój, szczęście i radość z życia. Mając silną motywację, podejmuje kolejne kroki aby pogodzić się z przeszłością, w tym z rodziną.

Jakiś głos mi podpowiada: zatrzymaj ją na zawsze. I nad tym pracuję.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja