plakat filmu Trudna miłość / The Cake Eaters

Trudna miłość / The Cake Eaters

Kraj produkcji:

Premiera: 29 kwietnia 2007

Aktorzy: , , ,

Opis: Miłość nie zawsze jest piękna i przynosi ze sobą oczekiwane szczęście. Bardzo często bywa trudna i wywołuje zamiast radości ogromny ból....

Opis Trudna miłość / The Cake Eaters

Miłość nie zawsze jest piękna i przynosi ze sobą oczekiwane szczęście. Bardzo często bywa trudna i wywołuje zamiast radości ogromny ból.

To właśnie trudna miłość stała się fabułą filmu, którego akcja rozgrywa się prowincjonalnym miasteczku położonym gdzieś w Stanach Zjednoczonych. To zaledwie krótka opowieść o kilku dniach wziętych z życia dwóch rodzin. W jeden z rodzin zmaga się z bardzo poważną a przy tym nieuleczalną chorobą i trudnością codziennego dnia młoda dziewczyna, która cierpi z powodu dystrofii mięśni. Do drugiej wraca marnotrawny syn, który będąc długi czas poza domem nie jest świadom śmierci matki. Między zagubionymi w życiu i będącymi po różnych często bardzo skomplikowanych przejściach przedstawicielami najstarszego pokolenia zaczyna rodzić się miłość – zdaniem wielu mieszkańców – już zakazane w tym przedziale wiekowym uczucie. Ukrywane przed dziennym światłem tajemnice zaczynają wychodzić na jaw co wywołuje wiele emocji. Powracają dawne urazy a wszystko dzieje się na tle kontrowersyjnego romansu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze