plakat filmu To znowu ty / You Again

To znowu ty / You Again

Kraj produkcji:

Premiera: 24 września 2010

Aktorzy: , , ,

Opis: Marni po latach nieobecności wraca do rodzinnego miasta na ślub starszego brata. Gdy dziewczyna poznaje jego wybrankę, która bardzo szybko...

Opis To znowu ty / You Again

Marni po latach nieobecności wraca do rodzinnego miasta na ślub starszego brata. Gdy dziewczyna poznaje jego wybrankę, która bardzo szybko zdobyła serca pozostałych członków rodziny, natychmiast powracają wspomnienia z najgorszego okresu jej życia.

Okazuje się, że narzeczona brata to jej najgorsza prześladowczyni z okresu liceum. Dziewczyna za wszelką cenę usiłuje pokazać bratu prawdziwe oblicze swojej przyszłej żony. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy narzeczona przedstawia przyszłej rodzinie swoją ciotkę. Matka Marni poznaje w niej największą rywalkę z czasów licealnych. Między kobietami rozpoczyna się cicha wojna podczas której wszystkie chwyty są dozwolone.

Czy miłość może wygrać z rozgrywkami kobiet mających do siebie tak ogromny żal? Jakie ma szanse gdy w szranki staną również skłócone przed laty: ciotka narzeczonej i matka pana młodego?

Zabawne zwroty akcji a przede wszystkim mistrzowska gra gwiazd amerykańskiego kina zapewniają widzom doskonałą zabawę począwszy od pierwszego aż po ostatni kadr filmu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze