plakat filmu Taka piękna katastrofa / It’s a Disaster

Taka piękna katastrofa / It’s a Disaster

Kraj produkcji:

Premiera: 7 czerwca 2013 (Polska)

Aktorzy: ,

Opis: Tracy (Julia Stiles) w czasie niedzielnego spotkania z przyjaciółmi, który nazywają brunchem par, postanawia przedstawić im swojego, nowego...

Opis Taka piękna katastrofa / It’s a Disaster

Tracy (Julia Stiles) w czasie niedzielnego spotkania z przyjaciółmi, który nazywają brunchem par, postanawia przedstawić im swojego, nowego przyjaciela Glenna (w tej roli David Cross).

To właśnie od tego spotkania zależy przyszłość relacji pomiędzy Tracy a Glennem, ponieważ opinia przyjaciół jest dla niej najważniejsza. Szybko jednak okazuje się, że spotkanie z najbliższymi przyjaciółmi, pomimo przyjaznej początkowo atmosfery przeradza się w festiwal wzajemnych pretensji, oskarżeń, wychodzących na jaw tajemnic.

Atmosfera wśród przyjaciół, która robi się coraz gęstsza prowadzi do nieuniknionej eskalacji konfliktu. Pełen błyskotliwych dialogów film, niejednokrotnie zaskoczy i zafascynuje widza. Taka piękna katastrofa – będzie świetną rozrywką dla tych, którzy lubią połączenie czarnego humoru z nutką romantyzmu. Oprócz wymienionych aktorów występują również: America Ferrera, Erinn Hayes, Jeff Grace. Autorem scenariusza i zarazem reżyserem jest Todd Berger (znany m.in. z Kung Fu Panda, Smerfy).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze