plakat filmu Sztuka rozstania / Get Over It

Sztuka rozstania / Get Over It

Kraj produkcji:

Premiera: 2001-06-22 (Polska) , 2001-03-09 (Świat)

Aktorzy: , , , ,

Opis: Berke i Allison to idealna para nastolatków. Wydaje się, że nic nie może zburzyć ich szczęścia. Berke (Ben Foster) po uszy zakochany jest...

Opis Sztuka rozstania / Get Over It

Berke i Allison to idealna para nastolatków. Wydaje się, że nic nie może zburzyć ich szczęścia.

Berke (Ben Foster) po uszy zakochany jest w swojej dziewczynie, Allison (Melissa Sagemiller). Są znani i lubieni w swojej szkole średniej. Chłopak ma nadzieję, że wraz z ukochaną spędzą całe życie. Znają się od dzieciństwa, i po paru latach stwierdzili, że idealnie pasują do siebie. Jednak okazuje się, że los miał inny plan, a ich miłość dobiegła końca. Allison porzuca Berke’a. Ta niczym nie zapowiadająca się klęska, wywołała u nastolatka nie mały wstrząs. Zamyka się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. W przeciwieństwie do Allison, która ma się w najlepsze i korzysta z wolności.

W końcu Berke daje się namówić najlepszym kolegom na wypad do dyskoteki. Ale zamiast poprawić jego samopoczucie, tylko pogarsza sytuację. W klubie widzi jak jego była dziewczyna całuje się z innym chłopakiem, liderem boys-bandu.

Wkrótce dowiadujemy się, że Allison oraz Striker (Shane West) zagrają główne role w szkolnym musicalu, opartym na „Śnie nocy letniej” Szekspira. Dodatkowo nowy chłopak Allison jest liderem zespołu muzycznego. Mimo, iż Berke ma raczej małe umiejętności piosenkarskie, postanawia dołączyć do musicalu.

Podkochująca się w nim Kelly (Kirsten Dunst) chce mu pomóc w dostaniu się do przedstawienia. Sama jest utalentowana muzycznie i dodatkowo bardzo lubi Berke’a. W efekcie chłopak zostaje przyjęty i wszystko się zmienia gdy uczeń odgrywający rolę Demetriusza zostaje ranny..

Opowieść Tommy-ego O’Haver nie jest może skomplikowaną historią, ale za to bardzo zabawną. Lekkie kino z dużą dawną humoru, z doborową obsadą młodych aktorów. Film kręcono w Mississauga, Port Credit i Toronto (Kanada). Był to pierwszy występ piosenkarski Kirsten Dunst. Jej utwór ‚Dream of me‚ ukazał się także na soundtracku.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze