plakat filmu Szczęście w twoich rękach / La suerte en tus manos

Szczęście w twoich rękach / La suerte en tus manos

Kraj produkcji:

Premiera: 29 marca 2012

Aktorzy: , , ,

Opis: Los nie zawsze musi być okrutny i czasami daje szansę na znalezienie swojego szczęścia w życiu. Jednak nie każdy potrafi wykorzystać...

Opis Szczęście w twoich rękach / La suerte en tus manos

Los nie zawsze musi być okrutny i czasami daje szansę na znalezienie swojego szczęścia w życiu. Jednak nie każdy potrafi wykorzystać ofiarowaną szansę i traci to co może być najpiękniejsze w życiu.

Właśnie o tym przekonali się główni bohaterzy filmu Uriel oraz Gloria, których związek partnerski rozpadł się przed laty. Po upływie długiego czasu znów się spotykają. Oboje są samotni i noszą ze sobą bagaż doświadczenia. Ich przelotne spotkanie mogło sprowadzić się tylko do jednorazowego seksu. Jednak los dał im jeszcze jedną szansę. Nawiązana między byłymi kochankami rozmowa wyjaśnia jak poprzez niedostrzeganie drobnych ale szalenie ważnych dla każdego związku gestów, oddaliło ich od siebie i gdzieś po drodze zgubili prawdziwą miłość. Nie pielęgnowane uczucie wygasa ale może odrodzić się gdy partnerzy wreszcie dostrzegą, że to właśnie miłość jest sensem ich życia.

Scenariusz filmu daje widzowi prawdziwą lekcję życia, z której warto skorzystać by nie zaprzepaścić ofiarowanego przez los szczęścia.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze