plakat filmu Szalone serce / Crazy Heart

Szalone serce / Crazy Heart

Kraj produkcji:

Premiera: 2010-04-30 (Polska) , 2009-12-06 (Świat)

Aktorzy: , ,

Opis: 57-letni Bad ciągle jest w trasie. Koncertuje po podrzędnych barach; gra swoje dawne przeboje podczas gdy publika pije tanie piwo i gra w kręgle....

Opis Szalone serce / Crazy Heart

57-letni Bad ciągle jest w trasie. Koncertuje po podrzędnych barach; gra swoje dawne przeboje podczas gdy publika pije tanie piwo i gra w kręgle. Najlepsze, na co może liczy,ć to supportowanie Tommy’ego Sweeta – młodego muzyka, który uczył się od Bada, ale w przeciwieństwie do swego idola zdobył fortunę i sławę.

Każdy występ jest taki sam jak poprzedni, aż pewnej nocy w Santa Fe Bad poznaje młodą dziennikarkę Jean Craddock. Niczego jej nie obiecuje, a ona jako samotna młoda matka doświadczona przez los niczego się nie spodziewa. Mimo to rodzi się między nimi uczucie.
Czy Bad, który nie potrafi zadbać o samego siebie, będzie umiał zatroszczyć się o innych? Będzie próbował. Napotka wiele trudności, ale nie podda się. Podejmie próbę pogodzenia się z niełatwą przeszłością i odkupienia dawnych win.

Muzykę do tętniącego country Szalonego serca skomponował T-Bone Burnett (laureat Grammy, nominowany do Oscara producent i kompozytor; Bracie, gdzie jesteś?, Spacer po linie). Współpracował ze Stephenem Burtonem, autorem piosenek.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze