plakat filmu Świąteczna noc w Barcelonie / Barcelona, nit d’hivern

Świąteczna noc w Barcelonie / Barcelona, nit d’hivern

Kraj produkcji:

Premiera: 23 grudnia 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Znajdujemy się w ciepłej Barcelonie, gdzie poznajemy sześć historii miłosnych, przepełnionych gorącym hiszpańskim klimatem. Barcelona...

Opis Świąteczna noc w Barcelonie / Barcelona, nit d’hivern

Znajdujemy się w ciepłej Barcelonie, gdzie poznajemy sześć historii miłosnych, przepełnionych gorącym hiszpańskim klimatem.

Barcelona widziana przez pryzmat relacji damsko-męskich. Jak w kalejdoskopie zmieniają się kolory i kształty tak tutaj uczucia i emocje przybierają różne barwy, od zakochania do nienawiści.

Laura (Barbara Santa Cruz) i Carles (Miki Esparbé) zostają rodzicami. Spełniło się ich długo oczekiwane marzenie. Jednak wyzwanie jakim jest opieka nad niemowlakiem szybko sprowadza ich do pragmatycznej rzeczywistości. Uświadamiają sobie jak dużą odpowiedzialnością jest bycie rodzicem. Carme (Montserrat Carulla) to młoda, piękna kobieta, która planuje podczas najbliższych świąt Bożego Narodzenia ogłosić swoim bliskim, że jest w nowym związku. Zobaczymy też jak Adrián (Cristian Valencia) i Angel radzą sobie podczas wspólnego mieszkania. Czy ich przyjaźń przetrwa, czy jednak dzielenie się wspólną dziewczyną to zbyt duże wyzwanie? Oscar (Alex Maruny) posiadający wspaniałą duszę romantyka, wciąż marzy o tej jedynej, z którą mógłby się związać na całe życie. Pochodząca z Francji Jaume (Fermi Reixach) przypomina mu ukochaną sprzed ponad 5 dekad.

Ceniony twórca Deni de la Orden otrzymał za swoje dzieło siedem nominacji do Nagrody Gaudiego, m.in. za reżyserię i scenariusz oraz dla najlepszego filmu w języku katalońskim.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze