plakat filmu Sposób na teściową / Monster-in-Law

Sposób na teściową / Monster-in-Law

Kraj produkcji: ,

Premiera: 15 lipca 2005 (Polska) 5 maja 2005 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Marzenia się spełniają! Charlie po latach poszukiwań poznaje wymarzonego mężczyznę. Wszystko układa się jak w bajce... aż do momoentu gdy...

Opis Sposób na teściową / Monster-in-Law

Marzenia się spełniają! Charlie po latach poszukiwań poznaje wymarzonego mężczyznę. Wszystko układa się jak w bajce… aż do momoentu gdy poznaje przyszłą teściową.

Samotna dziewczyna, szukająca prawdziwej miłości, otwarta na nowe znajomości. Zarabiała na życie: wyprowadzając psy, pracując jako recepcjonistka w przychodni, pomagając na przyjęciach. Charlie (Jennifer Lopez) w czasie pobytu na plaży zauważa przystojnego mężczyznę. Czuje, że ze wzajemnością jest nią zainteresowany. Kevin (Michael Vartan) okazuje się tym jedyny, z którym wiąże plany na przyszłość. Jest przekonana, że na tą miłość czekała całe życie. Kevin z zawodu lekarz to szarmancki, inteligentny facet, który wie czego pragnie od życia. Wszystko między nimi układa się bez większych wpadek, do momentu gdy Charlie poznaje matkę Kevina. Starsza kobieta dość szybko daje się poznać od mniej dobrej strony. Zachowuje się chimerycznie a sława przed laty zdobyta dzięki występom w telewizyjnym talk-show, tylko prowokuje do kłótni. Szybko Viola Fields (Jane Fonda), zaczyna ingerować w związek syna.

Bardzo napięte relacje między kobietami, próbuje załagodzić Kevin. Jednak jego próby rozwiązania konfliktu niewiele przynoszą. Charlie ma świadomość przed jak dużym wyzwaniem stoi jednak postanawia nie poddawać się i walczyć o swojego ukochanego mężczyznę. Przechodzi do kontrataku i kobiety zaczynają rywalizować o względy Kevina. Obie mają świadomość, że tylko jedna z nich może wygrać.

Zderzenie obu kobiet w efekcie wypada interesująco. Twórcy filmu postarali się o inteligentne dialogi z dużą dawką humoru. Momentami może jest zbyt wiele złośliwości, ale dodaje to trochę więcej pikanterii. Ciekawe jest to, że Jane Fonda po latach przerwy, zdecydowała się na powrót u raczej mniej znanego reżysera jakim jest Robert Luketic. A może po prostu polubiła scenariusz Anya Kochoff i zgodziła się wystąpić w filmie. Jedno jest pewne jej kreacja postaci w jaką się wcieliła jest dużym atutem dla filmu. Nominacje do nagród: Teen Choice, Czarne Szpule.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze