plakat filmu Sposób na pannę młodą / Jak se zbavit nevěsty

Sposób na pannę młodą / Jak se zbavit nevěsty

Kraj produkcji:

Premiera: 28 kwietnia 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Czeska komedia romantyczna Tomáša Svobody, znanego dramaturga i reżysera teatralnego. To jego drugi po Mąż na godziny, pełnometrażowy film, w...

Opis Sposób na pannę młodą / Jak se zbavit nevěsty

Czeska komedia romantyczna Tomáša Svobody, znanego dramaturga i reżysera teatralnego. To jego drugi po Mąż na godziny, pełnometrażowy film, w którym pełnił zadanie jako reżyser.

Główną postacią jest Eva, w tą rolę wcieliła się Lenka Vlasáková. Eva prowadzi mały ale za to własny biznes, którym jest dobrze prosperująca cukiernia. Wychowując ośmioletniego syna Tobiáša (Matyáš Bystroň), ma bardzo dużo obowiązków i zawsze mało czasu. Jej życie jest pełne różnych niebanalnych sytuacji. Oprócz pracy, wychowywania dziecka, prób zapanowania nad nietypowymi zachowaniami swojej matki, znajduje jeszcze czas na flirt z byłym mężem, który notabene jest dentystą. Od rozstania z Honzą (David Matásek) minęło pięć lat, ale mimo tego pozostają w dobrych relacjach. I właśnie myśl o powrocie do małżeństwa jest punktem wyjściowym, żywym pulsującym sercem do dalszych komicznych wydarzeń.

Tomáš Svobody to mistrz w swojej profesji. Jego filmy bazują na komizmie sytuacyjnym, tworząc jak na komedie bardzo silną więź aktorów z widzami. Pełne autoironii i humoru dialogi, połączone z wysoką kulturą aktorską tworzą interesującą, wciągająca historię. Seria prostych dowcipów, ale podana w niepowtarzalny sposób, niejednego kinomana wciągnie i zainteresuje. Kino ze smakiem nie tylko na wieczorną rozrywkę.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze