plakat filmu Smak życia 3, czyli chińska układanka / Casse-tête chinois

Smak życia 3, czyli chińska układanka / Casse-tête chinois

Kraj produkcji:

Premiera: 3 stycznia 2014 (Polska) 23 sierpnia 2013 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: W tej historii opowiedzianej przez Cédric Klapisch, mamy do czynienia po raz kolejny z Xavierem (Romain Duris), którego tym razem podglądamy w...

Opis Smak życia 3, czyli chińska układanka / Casse-tête chinois

W tej historii opowiedzianej przez Cédric Klapisch, mamy do czynienia po raz kolejny z Xavierem (Romain Duris), którego tym razem podglądamy w niełatwym miejscu jego życia.

Okazuje się, że rozwiódł się on, ze znaną z poprzednich części Wendy (Kelly Reilly), więc jednak ich miłość nie przetrwała. Wendy postanawia ułożyć sobie życie na nowo z przystojnym i bogatym wybrankiem, natomiast Xavier chcąc nadal widywać się ze swoimi dziećmi, postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie i również przenieść się do Nowego Jorku. Jak można się domyślać, po zwariowanym i melancholijnym klimacie dwoch poprzednich części, Xavier będzie musiał sprostać wielu wyzwaniom, stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością oraz oczywiście, znaleźć prawdziwą miłość, w czym na pewno pomoże mu urocza Martine (Audrey Tautou). Tym razem, losy bohaterów będą działy się na tle dynamicznego Nowego Jorku.

Całość przedstawia niebanalną, ale całkiem prawdziwą i wyjątkowo historię o ludziach, których losy przeplatają się ze sobą. Nic więc dziwnego, że trzecią odsłonę „Smaku życia” ogląda się tak samo dobrze, jak dwie poprzednie, które przepełnione są optymistycznym podejściem, nawet do najtrudniejszych problemów. „Smak życia 3, czyli chińska układanka” to lekki, przyjemny i co najważniejsze poprawiający humor film.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze