plakat filmu Śledztwo we dwoje / Associes contre le crime

Śledztwo we dwoje / Associes contre le crime

Kraj produkcji:

Premiera: 22 sierpnia 2012 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Czy kobieta, która większą część czasu spędzała opiekując się domem, może przeistoczyć się w dociekliwego i niezwykle skutecznego...

Opis Śledztwo we dwoje / Associes contre le crime

Czy kobieta, która większą część czasu spędzała opiekując się domem, może przeistoczyć się w dociekliwego i niezwykle skutecznego detektywa?

Okazuje się, że bohaterka filmu Śledztwo we dwoje – Prudence (Catherine Frot) doskonale odnajdzie się w tej roli. Nie bez wpływu na jej działania ma również fakt, że Belisaire (André Dussollier), który w inteligentny sposób pominął jej osobę w swojej książce. Dlatego też Prudence chcąc udowodnić swojemu byłemu mężowi swoje racje i umiejętności zarazem, postanawia sama poprowadzić agencję detektywistyczną. W związku z czym kiedy dostaje zlecenie odnalezienia pewnego dziedzica rosyjskiego pochodzenia, trafia do kliniki, w której dzięki zabiegom chirurgii plastycznej, pacjenci zostają w tajemniczy sposób odmłodzeni. Pani detektyw ma przeczucie, że metody stosowane w klinice, mogą bardzo mocno odbiegać od tradycyjnych metod stosowanych w tego typu miejscu. Oczywiście fabuła nie pozwala na proste rozwiązanie zagadki, a Prudence jeszcze raz będzie musiała spotkać się z Belisaire, dodatkowo współpracując z nim przy tajemniczym i absorbującym zleceniu.

Wciągająca francuska komedia kryminalna w reżyserii Pascala Thomas spodoba się wszystkim, którzy lubią dreszczyk miłosnej emocji i humor sytuacyjny.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze