plakat filmu Siostra twojej siostry / Your Sister’s Sister

Siostra twojej siostry / Your Sister’s Sister

Kraj produkcji:

Premiera: 15 czerwca 2012

Aktorzy: , , ,

Opis: Dotąd skrywane głęboko uczucia, fałszywe żale, oraz rozterki to wszystko co czeka głównych bohaterów podczas pobytu w letniskowym domku...

Opis Siostra twojej siostry / Your Sister’s Sister

Dotąd skrywane głęboko uczucia, fałszywe żale, oraz rozterki to wszystko co czeka głównych bohaterów podczas pobytu w letniskowym domku położonym na odludziu.

Hannah, siostra właścicielki urokliwego domku razem z Jackiem jej najlepszym przyjacielem na odludzi pragną pozbierać się po trudnych przeżyciach, które ich spotkały. Hannah właśnie zakończyła kilkuletni związek z byłym partnerem a Jack chce się wreszcie zapomnieć o śmierci swojego brata. Oboje mają nadzieję, że w samotności uporają się ze swoimi problemami. Długie rozmowy przy kieliszku alkoholu zbliżają ze sobą rozbitków życiowych i oboje nagle zaczynają się zachowywać jakby znali się od lat. Jednak nieoczekiwane przybycie Iris, właścicielki domku burzy plan Hannah.

Iris od lat podkochuje się w Jacku i nie potrafi znaleźć sposobu by dotychczasowy związek o podłożu prawdziwej przyjaźni zmienił się w zawiązek partnerski. Rozpoczyna się walka o względy przystojnego mężczyzny. Na jaw wychodzą dotąd skrywane uczucia a prawda zaczyna mieszać się z kłamstwami.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze