plakat filmu Romanse i niuanse / Not Since You

Romanse i niuanse / Not Since You

Kraj produkcji:

Premiera: 25 października 2009 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Ślubne spotkanie znajomych po latach od ukończenia studiów. Powracają wspomnienia, odżywają żale i pretensje ale też radość i nadzieja oraz...

Opis Romanse i niuanse / Not Since You

Ślubne spotkanie znajomych po latach od ukończenia studiów. Powracają wspomnienia, odżywają żale i pretensje ale też radość i nadzieja oraz miłość, która nigdy nie przemija.

Postanawiają wyjaśnić między sobą różne niedomówienia. W tym celu wybierają się wspólnie na biwak. Szybko okazuje się, że zapowiadana miła impreza, będzie raczej obwinianiem się pretensjami niż wesoło spędzonym czasem. Wszystko krok po kroku wychodzi na jaw. Odżywają uczucia sprzed lat. Od miłości do nienawiści. Konflikty, których czas nie potrafił rozrzedzić. Problemy przed którymi uciekali teraz się skumulowały. Howard Stieglitz (Jon Abrahams) i Billy Sweetzer (Will Estes), kiedyś najlepsi kumple. Po tym jak Billy podrywał dziewczynę kolegi Victorię (Sunny Mabrey), urwał się między nimi jakikolwiek kontakt. A tak długa przyjaźń przerodziła się w żale i pretensje. Mimo upływu lat Billy i Victoria żyją jako szczęśliwa para, ale mają poczucie, że powinny o swoim ślubie porozmawiać z Howard’em. Dawna miłość piosenkarki Sarah „Doogs” Doogins (Sara Rue) do Joeya „Fudge” Fudglera (Elden Henson) odżywa na nowo. Kobieta dalej jest samotna ale nic nie wie, jak trudne chwile przeszedł jej ukochany.

Sympatyczna opowieść o uczuciach, jakie skrywają w sobie ludzie. Film w reżyserii Jeff’a Stephenson to interesujący seans na wieczorne wspólne oglądanie. Zdjęcia realizowano w Athens (Georgia, USA).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze