plakat filmu Randka z Lucy / I’m with Lucy

Randka z Lucy / I’m with Lucy

Kraj produkcji: ,

Premiera: 14 lutego 2003 (Polska) 30 sierpnia 2002 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Dwudziestokilkuletnią piękną dziewczynę imieniem Lucy mieszkającą w Nowym Jorku zostawia chłopak. Jak to bywa po rozstaniu nie czuje się zbyt...

Opis Randka z Lucy / I’m with Lucy

Dwudziestokilkuletnią piękną dziewczynę imieniem Lucy mieszkającą w Nowym Jorku zostawia chłopak. Jak to bywa po rozstaniu nie czuje się zbyt komfortowo, coraz mocniej ogarnia ją pustka, melancholia. Odpowiedzią na negatywne uczucia okażą się rozsławione przez Amerykanów randki w ciemno, czyli spotkania z nieznajomymi. Pomysł ten poleciła Lucy bliska osoba, w tym przypadku Jo, młodsza siostra bawiąca się w swatkę.

Tak zaczyna się wielka przygoda naszej bohaterki, inteligentnej i atrakcyjnej dziennikarki. Choć początkowo Lucy angażuje się w tę grę pod przymusem siostry, już niedługo ciekawość weźmie górę i Lucy zasmakuje w tej miłosnej odysei, pełnej zaskakujących rendez-vous.

W tej prawdziwej uczuciowej układance, Lucy musi zagrać na loterii tylko który los przyniesie jej wreszcie szczęście w miłości. Jak wybrać tego jedynego spośród pięciu pretendentów do ręki! Film w reżyserii Jona Shermana opowiada o poszukiwaniu drugiej połówki, w tym przypadku doskonałego mężczyzny, który sprosta najtrudniejszym wyzwaniom i okaże się być facetem godnym ręki Lucy.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze