plakat filmu Raj na ziemi / Wanderlust

Raj na ziemi / Wanderlust

Kraj produkcji:

Premiera: 23 marca 2012

Aktorzy: , ,

Opis: George i Linda Gergenblatt oddając się karierze zawodowej, wiodą według nich szczęśliwe ale wbrew pozorom pełne stresu i braku czasu na...

Opis Raj na ziemi / Wanderlust

George i Linda Gergenblatt oddając się karierze zawodowej, wiodą według nich szczęśliwe ale wbrew pozorom pełne stresu i braku czasu na odpoczynek życie w luksusowym lofcie położonym w West Village.

Pewnego dnia gdy George (Paul Rudd) traci pracę a Lindy (Jennifer Aniston) projekt zostaje odrzucony, bezwzględny świat, dla którego priorytetem jest pieniądz zmusza ich do opuszczenia dotychczasowego stylu życia i zamieszkania u rodziny w Atlancie. Podczas podróży para przypadkowo trafia do Elysium, komuny stworzonej przez wyjątkowo ciekawe i oryginalne postacie.

Chwile spędzone w gronie tak odmiennego od ich dotychczasowych przyjaciół towarzystwa zmusza Georoga i Lindę do zastanowienia się na czym tak naprawdę polega prawdziwe szczęście. Czy warto zmienić swoje życie by go w pełni zasmakować. Komedia w reżyserii Davida Wain to pozytywna dawka energii z hipisowskim poczuciem humoru.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze