plakat filmu Przelotni kochankowie / Los Amantes pasajeros

Przelotni kochankowie / Los Amantes pasajeros

Kraj produkcji:

Premiera: 10 maja 2013 (Polska) 8 marca 2013 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kiedy zaaferowany swoją ukochaną żoną pracownik lotniska popełnia błąd, pasażerowie samolotu lecącego do Meksyku, stają się ofiarami...

Opis Przelotni kochankowie / Los Amantes pasajeros

Kiedy zaaferowany swoją ukochaną żoną pracownik lotniska popełnia błąd, pasażerowie samolotu lecącego do Meksyku, stają się ofiarami niekończącego się lotu, który może skończyć się dla wszystkich tragicznie.

Obsługa lotu stara się zrobić wszystko, aby urozmaicić czas pasażerów i uniknąć zbiorowej paniki. Jednak nieodległa wizja katastrofy powoduje, że wielu pasażerów zaczyna zastanawiać się zarówno nad samym sobą, jak i nad swoimi losami, relacjami z innymi i problemami, które zaprzątają ich myśli.

Komedia Pedro Almodovara o przewrotnym tytule „Przelotni kochankowie” to wielowątkowa opowieść o ludzkich dramatach, namiętnościach i tajemnicach, których nie chce wyjawiać się nikomu, nawet w obliczu nadchodzącego końca. Nieco przerysowani, ale wyjątkowo zabawni „Przelotni kochankowie” to połączenie refleksji na temat współczesnej Hiszpanii, skomplikowanych ludzkich losów i trudnych wyborów.

Trzy nominacje filmowe: Goya (Hiszpańska Akademia Sztuk Filmowych) w kategorii:najlepsze kostiumy Tatiana Hernández); Europejska Akademia Filmowa (nagroda publiczności – najlepszy film europejski Pedro Almodóvar, najlepsza europejska komedia Agustín Almodóvar, Esther García, Pedro Almodóvar).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze