plakat filmu Przed zachodem Słońca / Before Sunset

Przed zachodem Słońca / Before Sunset

Kraj produkcji:

Premiera: 15 października 2004 (Polska) 10 lutego 2004 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kontynuacja losów Jeesego i Celine poznanych w filmie - Przed wschodem słońca. Zauroczonym sobą Jessemu (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy),...

Opis Przed zachodem Słońca / Before Sunset

Kontynuacja losów Jeesego i Celine poznanych w filmie – Przed wschodem słońca. Zauroczonym sobą Jessemu (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy), którzy poznali się w pociągu jadącym do Paryża i którzy odurzeni znajomością spędzili wspólną noc w Wiedniu nie udało się zgodnie z umową spotkać po upływie sześciu miesięcy.

Jednak uczucia jakie zrodziły się między nimi podczas nocnego spaceru po klimatycznym Wiedniu odcisnęły się w ich pamięci. Po dziewięciu latach los znów krzyżuje ich drogi. Jessi, w rolę którego wcielił się Ethan Hawke to dziś ceniony w branży literackiej pisarz. Celine zagrana przez Julie Deply w dalszym ciągu ma duszę wolnego, niczym nie związanego ptaka.

Na ostatnim spotkaniu promocyjnym najnowszej książki w Paryżu Jessi wśród czytelników dostrzega Celine. Tak jak przed dziewięciu lat znów mają dla siebie niewiele czasu, bo zaledwie kilka godzin do odlotu samolotu, którym Jassy zamierza wrócić do Nowego Jorku. W obojgu w niesamowitej scenerii Paryża znów z olbrzymią intensywnością wybucha uczucie. Przed trwającą w beznamiętnym związku Celine oraz Jassym, na którego w domu czeka żona i syn pojawiła się druga szansa. Jednak czy przekreślą dotychczasowe życie, by z niej skorzystać?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze