plakat filmu Prosta historia o miłości

Prosta historia o miłości

Kraj produkcji:

Premiera: 19 listopada 2010 (Polska) 25 maja 2010 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Prosta historia to nie tylko opowieść o miłości, ale również o kinie. Historia opowiada o parze scenarzystów Aleksandrze i Marcie. Jadąc...

Opis Prosta historia o miłości

Prosta historia to nie tylko opowieść o miłości, ale również o kinie. Historia opowiada o parze scenarzystów Aleksandrze i Marcie. Jadąc pociągiem wpadają na pomysł napisania wspólnie scenariusza, który będzie opowiadał o miłości.

Kiedy cała opowieść zaczyna nabierać kształtów, zmienia się również scenografia oraz sama dynamika filmu. Reżyserski debiut Arkadiusza Jakubika to niesamowity eksperyment, który ogląda się nie tylko z zaciekawieniem, ale również rosnącą fascynacją co zawdzięczamy również scenariuszowi Macieja Sobieszczańskiego. Doskonały dobór aktorów m.in Magdalena Popławska, Rafał Maćkowiak, Bartłomiej Topa – sprawił, że czują się oni swobodnie, opowiadając tym samym całą historie z lekkością. Nie brakuje również artystycznego zacięcia, które bardzo pozytywnie wpływa na przekaz jaki niesie ze sobą Prosta historia o miłości.

Relacje, które zostały przedstawione, dotyczą nie tylko relacji międzyludzkich, ale również tych na planie. Doskonała propozycja dla widzów, którzy szczerze kochają kino. Film Arkadiusza Jakubika otrzymał nagrodę Grand Prix na 35 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych (FPFF) w Gdyni.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze