plakat filmu Prawie idealny / Sover Dolly p ryggen

Prawie idealny / Sover Dolly p ryggen

Kraj produkcji:

Premiera: 4 października 2012 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kiedy Anne (Lene Maria Christensen) zdaje sobie sprawę z tego, że jej zegar biologiczny tyka, a na jej drodze nie pojawił się jednak mężczyzna,...

Opis Prawie idealny / Sover Dolly p ryggen

Kiedy Anne (Lene Maria Christensen) zdaje sobie sprawę z tego, że jej zegar biologiczny tyka, a na jej drodze nie pojawił się jednak mężczyzna, którego widziałaby ojcem dla swojego dziecka.

Postanawia zdecydować się na sztuczne zapłodnienie. Kiedy już dochodzi do samego zabiegu, główna bohaterka uświadamia sobie jednak również to, że oprócz wizualnych cech, prawdopodobnie jej dziecko odziedziczy również cechy osobowościowe, postanawia zadbać o swoje interesy i przekonać się o tym, czy wybrany dawca nasienia, na pewno spełni jej oczekiwania w kwestii jego osoby. Dlatego Anne postanawia śledzić Gordona i przyjrzeć się jego codzienności. Szybko okazuje się, że życie prawdopodobnego ojca jej dziecka, zupełnie nie przypada jej do gustu. Jednak Anne nadal wkrada się w jego życia. Co się jednak stanie, jeżeli pomimo wad, pomiędzy Anne, a Gordonem (Nikolaj Lie Kaas) pojawi się uczucie? Czy pomimo przeciwności losu i zderzenia wyidealizowanego obrazu z rzeczywistością Anne pozwoli sobie na uczucie?

Prawie idealny – to zabawna i wciągająca komedia romantyczna, która na pewno zapewni doskonałą zabawę przy wieczornym seansie. Dobrze dobrana obsada oraz prowadzenie fabuły, nie pozwala widzom nudzić się nawet przez chwilę. Reżyseria Hella Joof, scenariusz Christian Torpe, Marie Østerbye. Nominacja do nagrody Robert przyznawanej przez członków Duńskiej Akademii Filmowej, najbardziej liczącej się nagrody w Danii, wzorowanej na Oscarach.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze