plakat filmu Powtórnie narodzony / Venuto al mondo

Powtórnie narodzony / Venuto al mondo

Kraj produkcji: ,

Premiera: 22 listopada 2013 (Polska) 13 września 2012 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Historia romansu Gemmy i Diego ( w tych rolach Penelope Cruz i Emile Hirsch). Kiedy okazuje się, że Gemma spodziewa się dziecka ich radość nie...

Opis Powtórnie narodzony / Venuto al mondo

Historia romansu Gemmy i Diego ( w tych rolach Penelope Cruz i Emile Hirsch). Kiedy okazuje się, że Gemma spodziewa się dziecka ich radość nie zna granic.

Jednak utrata nienarodzonej pociechy oraz wybuch wojny domowej, zmienia ich życie zupełnie i zmusza do emigracji do Europy. Mimo tego ucieczka przed wojną oraz problemy z ponownym zajściem w ciążę Gemmy, nie sprawią, że stają się szczęśliwsi, więc decydują się na skorzystanie z usług surogatki, która przebywa w Sarajewie. Oboje postanawiają wrócić tam, bez względu na konsekwencje niebezpiecznej podróży. Sarajewo to temat trudny i niezwykle delikatny. Dlatego właśnie film pt. Powtórnie narodzony zasługuje na uwagę, ponieważ dotyka tego tematu w niezwykły sposób.

Powtórnie urodzony to piękna opowieść w reżyserii Sergio Castellitto, która wzrusza i zmusza do gorzkiej refleksji. Z pewnością jest to propozycja dla osób, ceniących sobie trudne, ale i piękne kino. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra gra aktorska głównych bohaterów.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja