plakat filmu Podejrzani zakochani

Podejrzani zakochani

Kraj produkcji:

Premiera: 25 stycznia 2013

Aktorzy: , , ,

Opis: Doskonała polska komedia pomyłek to opowieść o próbie odnalezienia miłości w dzisiejszej rzeczywistości gdzie wirtualny świat Internetu...

Opis Podejrzani zakochani

Doskonała polska komedia pomyłek to opowieść o próbie odnalezienia miłości w dzisiejszej rzeczywistości gdzie wirtualny świat Internetu zastępuje w wielu przypadkach randki w realu.

Nieśmiały i samotny Albert (Bartłomiej Kasprzykowski) poszukuje bratniej duszy, w tym celu korzysta z sieci internetowej. Znajduje równie zagubioną i nieśmiałą Barbarę (Sonia Bohosiewicz), która podobnie jak Albert szuka w swoim życiu przyjaciela. Internetowi kochankowie postanawiają spotkać się na rzeczywistej randce. Jednak nie jest to zbyt proste gdyż zarówno Albert jak i Barbara w sieci podają się za zupełnie innych ludzi. Oboje wpadają na „świetny” pomysł i na pierwszą randkę wysyłają swoich zastępców. Dla zagęszczenia sytuacji spotkanie ma się odbyć w hotelu, w którym szajka złodziei planuje skok na kolekcję diamentów. Nieprawdopodobne w rzeczywistości zdarzenia krzyżują losy pozornie przypadkowych osób, których trafia miłosna strzała Amora.

Widz uczestnicząc w tej komicznej maskaradzie do końca nie wie kto jest oszustem i jak skończy się internetowa miłość.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze