plakat filmu Po prostu razem / Ensemble, c’est tout

Po prostu razem / Ensemble, c’est tout

Kraj produkcji:

Premiera: 28 września 2007 (Polska) 21 marca 2007 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Camille (Audrey Tautou), Philibert (Laurent Stocker) oraz Franck (Guillaume Canet) są sąsiadami, a każdy z nich boryka się ze swoimi lękami,...

Opis Po prostu razem / Ensemble, c’est tout

Camille (Audrey Tautou), Philibert (Laurent Stocker) oraz Franck (Guillaume Canet) są sąsiadami, a każdy z nich boryka się ze swoimi lękami, przeszłością i zdarzeniami, które wpływają bardzo mocno na ich wrażliwość.

Kiedy więc zaczynają powoli się poznawać, okazuje się, że każdy z nich ma potrzebę stworzenia rodziny, przyjaźni, która będzie silniejsza niż wszystko to, czego doświadczyli wcześniej. Kiedy Camille przeprowadza się do mieszkania Philiberta i Francka, aby zająć się Paullete, babcią tego ostatniego, mieszkanie staje się oazą dla każdego, kto potrzebuje miejsca w którym może być sobą, niczego się nie bać i cieszyć się obecnością drugiego, ważnego człowieka. Mimo tego, że babcia Francka czasem jest nieprzyjemną, upartą i zasadniczą osobą, staje się powierniczką sekretów, mentorką i spoiwem przyjaźni trojga bohaterów. Mimo tego, że pomiędzy przyjaciółmi pojawiają się konflikty, namiętności, problemy i skomplikowane sytuacje, wciąż chcą być po prostu razem.

Claude Berri stworzył bardzo specyficzny i ludzki obraz nie tylko przyjaźni, ale relacji między ludzkich, uwzględniając również relacje rodzinne. „Po prostu razem” to wzruszająca opowieść o potrzebie bliskości, miłości i niezwykle silnej przyjaźni.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze