plakat filmu Planeta singli

Planeta singli

Kraj produkcji:

Premiera: 5 luty 2015 (Polska)

Aktorzy: , ,

Opis: Młoda nauczycielka muzyki, o imieniu Ania (Agnieszka Więdłocha) jest raczej nieśmiałą, pełną romantycznego uroku osobą poszukującą...

Opis Planeta singli

Młoda nauczycielka muzyki, o imieniu Ania (Agnieszka Więdłocha) jest raczej nieśmiałą, pełną romantycznego uroku osobą poszukującą idealnego faceta na internetowych portalach randkowych.

Traf chciał, że w walentynkowy, samotny wieczór, spotyka gwiazdę telewizji – Tomka (Maciej Stuhr). Jego program budzi wiele kontrowersji w kraju. Będąc pod dużym wrażeniem romantyzmu Ani, proponuje jej udział w show. Jej bohaterka miałaby umawiać się na randki przez internet, natomiast Tomek ujawniałby w swoim programie realną twarz mężczyzn randkujących w sieci. Jednocześnie ukazując łatwowierność samotnych kobiet szukających tam swojego wymarzonego partnera.

Program szybko zyskuje na oglądalności i staje się przebojem. Ale pewnego dnia Ania … zakochuje się. Czy Antoni (Michał Czernecki) to idealny partner dla seksownej nauczycielki? Co zrobi Tomek naciskany przez szefową stacji (Ewa Błaszczyk) by utrzymać wysoką oglądalność? A może i własne uczucie do Ani?

Cytaty:
W prawo przesuwasz jak chcesz kogoś polubić, a w lewo jak nie.

Jak to jest, żeby wszystkie baby łapią się na te jego smutną gadkę.

Doborowa obsada m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Paweł Domagała, Danuta Stenka, Piotr Głowacki. Wśród randkowiczów m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.

Zaskakująca, romantyczna i pełna wysublimowanego humoru polska komedia w reżyserii Mitja Okorna („Listy do M„).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze