plakat filmu Pitch Perfect

Pitch Perfect

Kraj produkcji:

Premiera: 28 grudnia 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Zakochana w muzyce Beca (Anna Kendrick) pod naciskiem rodziny zmuszona została do podjęcia nauka w prestiżowym Uniwersytecie Barton. Jako...

Opis Pitch Perfect

Zakochana w muzyce Beca (Anna Kendrick) pod naciskiem rodziny zmuszona została do podjęcia nauka w prestiżowym Uniwersytecie Barton.

Jako świeżo upieczona studentka nie ma nawet ochoty nawiązywać nowych kontaktów. W odróżnieniu od innych dziewcząt nie zależy jej na przynależności do jakiejkolwiek studenckiej braci. Jednak żeby móc zintegrować się z innymi studentkami wstępuje do działającego na terenie uczelni żeńskiego chóru The Bells.

Tworzą go różniące się charakterem i temperamentem dziewczęta, które łączy jedynie pasja do śpiewu. Beca całkowicie oddaje się nowemu zajęciu wnosząc do grupy chórzystek świeżą krew i propozycję zmiany repertuaru. Za jej namową występy chóru nabierają zupełnie nowego wymiaru i zespół zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród innych studentów. Dotąd nie mająca na swym kocie żadnych spektakularnych sukcesów grupa bierze udział w zorganizowanym na terenie studenckiego kampusy konkursu. W szranki stają chórzystki The Bells oraz męski zespół. Obu grupom bardzo zależy na wygranej.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze