plakat filmu Piękne istoty / Beautiful Creatures

Piękne istoty / Beautiful Creatures

Kraj produkcji:

Premiera: 13 luty 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Fabuła filmu toczy się w prowincjonalnym miasteczku Gatlin położonym w Karolinie Południowej. Widz może odnieść wrażenie, że dla jego...

Opis Piękne istoty / Beautiful Creatures

Fabuła filmu toczy się w prowincjonalnym miasteczku Gatlin położonym w Karolinie Południowej. Widz może odnieść wrażenie, że dla jego mieszkańców czas zatrzymał się w miejscu.

Wszyscy wiodą niezmącone stresami życie, którego nie zakłócają żadne poważne problemy. Jednak spokój trwa jedynie do czasu… Szesnastoletni Ethan Wate w dniu rozpoczęcia roku szkolnego dostrzega wyjątkową dziewczyną, do której od pierwszego wejrzenia czuje platoniczną miłość. Okazuje się, że nowa uczennica, Lena Duchannes to siostrzenica jednego z mieszkańców Gatlin uważanego za odludka i szaleńca. Podobnie jak wuj, Lena stroni od towarzystwa i jak prawdziwy kot chodzi swoimi drogami. Nie przeszkadza to młodzieńcowi w miłosnych spotkaniach z dziewczyną. Ethan nie zdaje sobie sprawy, że jej odwzajemniona miłość naraża go śmiertelne niebezpieczeństwo, którego przyczyną jest czarna magia.

„Beautiful Creatures” jest ekranizacją pierwszej części cyklu fantasy Kroniki Obdarzonych, powieści Kami Garcii oraz Margaret Stohl. W 2009 roku książka zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się książek dla młodzieży w internetowej księgarni Amazon.com.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja