plakat filmu Paryż może poczekać / Paris Can Wait

Paryż może poczekać / Paris Can Wait

Kraj produkcji:

Premiera: 21 lipca 2017 (Polska) 12 września 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Nominowani do Oscara: Diane Lane i Alec Baldwin w pięknej opowieści o poznawaniu życia od nowa. W urokliwej Francji pełnej najlepszego jedzenia...

Opis Paryż może poczekać / Paris Can Wait

Nominowani do Oscara: Diane Lane i Alec Baldwin w pięknej opowieści o poznawaniu życia od nowa. W urokliwej Francji pełnej najlepszego jedzenia i wina, o niezwykłej podróży poruszającej wszystkie zmysły.

Życie Anne (Diane Lane) jest jak spełnienie najbardziej wymarzonego snu. Kobieta będąc żoną wpływowego hollywodzkiego przedsiębiorcy Michaela (Alec Baldwin), towarzyszy mężowi w licznych podróżach po świecie.

Jednak ma to też swoje negatywne strony. Wciąż zapracowany mąż, nie ma dla niej wystarczająco czasu. Ich płomień namiętności już dawno wygasł i nie widać płomyka słońca na zmianę. Ten utrzymujący się od lat stan przygnębia Anne. Ale, pewnego dnia dostaje propozycje od bliskiego pracownika męża. Wolny niczym ptak, Jacques (Arnaud Viard) jest francuzem i proponuje jej podróż samochodem do Paryża. W tym czasie ma się odbyć festiwal filmowy w Cannes.

Podróż ma zająć niespełna siedem godzin. Jednak z różnych względów przedłuża w jedną z najbardziej urokliwych przygód. Te dwa dni są doskonałe. Cudowny krajobraz, wyśmienite jedzenie i wino, oraz osoba towarzysząca. Z poczuciem humoru i nutką… romansu.

Gra Diane Lane to niekończąca się przyjemność. Lekka i optymistyczna.
The Hollywood Reporter

Urocza historia wypełniona dobrym jedzeniem, winem i aktorstwem.
Screendaily

To zdecydowanie udany debiut fabularny Eleanor Coppoli, żony Forda Coppoli, znanego z m.in. Ojca chrzestnego. Doskonała gra aktorska, prześliczne francuskie pejzaże, pyszne jedzenie i wino. Pobudzająca zmysły, lekka komedia romantyczna, z delikatną nutą romansu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze