plakat filmu Paryż-Manhattan / Paris-Manhattan

Paryż-Manhattan / Paris-Manhattan

Kraj produkcji:

Premiera: 5 października 2012

Aktorzy: ,

Opis: Każdy człowiek szuka wielkiej miłości, która zapewni mu szczęśliwe życie w sferze uczuciowej. Jednak nie zawsze wymarzony ideał jest...

Opis Paryż-Manhattan / Paris-Manhattan

Każdy człowiek szuka wielkiej miłości, która zapewni mu szczęśliwe życie w sferze uczuciowej. Jednak nie zawsze wymarzony ideał jest najlepszym rozwiązaniem. W pogoni za miłością i udanym związkiem partnerskim często nie zauważamy najbliższego otoczenia, w którym najczęściej czeka na nas bezskutecznie poszukiwane uczucie.

W filmie „Paryż-Manhattan” główna bohaterka, Alice również pragnie odnaleźć prawdziwą i spełnioną miłość. W dość szalony a przy tym zabawny sposób usiłuje jej pomóc przyjaciel, w którego rolę wcielił się mistrz komedii sam Woody Allen. Uświadamia młodej kobiecie, że ideał mężczyzny nie musi być wyjątkowo przystojnym brunetem, ściągającym wzrok każdej niewiasty. Do Alice wreszcie dociera, że i na nią czeka wspaniała miłość i wcale nie trzeba jej długo ani daleko szukać.

Wyjątkowo zabawne sytuacje a przede wszystkim cięta riposta w dialogach oraz mistrzowska gra aktorska sprawiają, że ta romantyczna komedia została zaliczona do jednych z najcenniejszych perełek sztuki filmowej tego gatunku.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze