plakat filmu Paradise Kiss

Paradise Kiss

Kraj produkcji:

Premiera: 4 czerwca 2011

Aktorzy: , ,

Opis: Yukari Hayasaka jest zwykłą, nastoletnią dziewczyną, która wiedzie typowe życie niczym nie wyróżniającej się licealistki. Jej każdy...

Opis Paradise Kiss

Yukari Hayasaka jest zwykłą, nastoletnią dziewczyną, która wiedzie typowe życie niczym nie wyróżniającej się licealistki.

Jej każdy dzień jest podobny do siebie a ekscytację wzbudzają jedynie sprawdziany w szkole lub drobne miłostki. Główna bohaterka filmu – Yukari Hayasaka uczęszcza do elitarnej szkoły i jest bardzo posłuszna swoim rodzinom. Pewnego dnia jej życie całkowicie się odmienia. Dziewczyna na swojej życiowej drodze przypadkowo spotyka dość ekscentrycznych projektantów mody, którzy wykreowali markę odzieży pod tytułową nazwą „Paradise Kiss”. Szukając odpowiedniej modelki na najbliższy pokaz swojej najnowszej kolekcji natrafiają na Yukari Hayasaka. Projektanci zachwyceni wyglądem oraz nietypową urodą dziewczyny widzą w niej topową modelkę na swoim pokazie.

Jednak główna bohaterka nie jest zbytnio zainteresowana ich propozycją. Dopiero po chwili namysłu rozumie, że przygoda z modą to ogromna szansa, która może radykalnie zmienić jej monotonne życie i sprawić je bardziej ekscytującym.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze